*Mobilna wersja strony

Uprzejmie Donoszę...

… Uprzejmie Donoszę to Restauracja i Bar, która wieczorem ma charakter klubowy. Dobre jedzenie i znakomite drinki to właśnie to co uprzejmie donosimy;-)

Własne receptury oraz zamiłowanie do gotowania i dobrej zabawy to nasze wyróżniki. Stworzyliśmy miejsce, które ma swój klimat i atmosferę sprzyjającą miłemu spędzaniu czasu.

W porze śniadaniowej zapraszamy codziennie na przepyszne śniadanko w formie mini bufetu.

Slideshow Image 1 Slideshow Image 2 Slideshow Image 3 Slideshow Image 4 Slideshow Image 5 Slideshow Image 6 Slideshow Image 7 Slideshow Image 8
Właściwie zapełniony bar i donoszone uprzejmie drinki zaspokoją nie jedno pragnienie. Przygotowujemy drinki nie tylko z karty ale też z głowy, drinki eksperymentalne też się mogą przydażyć ;-) Polewamy zimne piwko i domową cytrynówkę!
Na lunch i kolacje serwujemy dania kuchni TEX-MEX według tajnych receptur szefa kuchni. Pamiętamy też o specjałach krajowych, które często oferujemy jako zestawy lunchowe w promocyjnej cenie.Naszą specjalnością są soczyste steki ze 100% wołowiny, zapiekane pszenne quesadille, burittos, sałatki oraz nietypowo przygotowana pizza. Tylko u nas zjesz pizze na pszennym placku. W karcie mamy również dania wegetariańskie (vege burger, vege quessa, vege pizza, sałatka....)

Restauracja & Bar znajduje się w samym centrum Warszawy na ulicy Chmielnej i jest otwarty dla wszystkich – u nas nie ma selekcji. Jest to miejsce dla osób, które doceniają dobre trunki, świerze jedzenie, muzykę oraz lubią łączyć te przyjemności za dnia lub po godzinach. Trudno jest nas odnaleść ale jak już trafisz to będziesz wracać.

Jesteśmy przy Hotelu Chmilna, wejście z ulicy Chmielnej bramą Chmielna numer 11.
Organizujemy również imprezy zamknięte oraz przyjęcia okolicznościowe (urodziny, wieczory panieńskie, imprezy integracyjne, imprezy firmowe, koncerty...), których scenariusz i zakres menu są zawsze indywidualnie dopasowywane do potrzeb i życzeń naszych uprzejmych gości.
Jeżeli organizujesz spotkanie u siebie w biurze lub domu to również zapewnimy profesjonalny catering w atrakcyjnej cenie.

Zadzwoń i zamów catering, a dowieziemy Ci nasze specjały pod wskazany adres.Warszawa Centrum - ul. Chmielna 7/9 (obok Hotelu Chmielna)

e-mail: info@uprzejmie-donosze.pl   •   www.facebook.com/uprzejmie

Rezerwacja stolika: +48 604 300 629 tel.: +48 536 404 404

- Restauracja i Bar - Kuchnia Polska oraz Amerykańska - Chmielna - Centrum Warszawy - Dostawa - Catering -